SUPA24
Остало
Остало
Остало
264 800 €
(2 364 € / м²)
Распродаја
3
2+
112 м²
Calle el Campo, Castropol

спаваћа соба3
равно112 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

3 bedroom apartment on the ground floor, kitchen, living room, bathroom, terrace, clothesline, garage and storage room. Heating and Domestic Hot Water...

Друго
Старост понуде: 433дана
Ажурирано: 75дана

Локалитети

Calle el Campo, Castropol
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Cantábrico Consulting

Cantábrico Consulting

Слични огласи

Слично у иностранству