SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
157 000 €
(785 € / м²)
Распродаја
5
2+
200 м²
AVENIDA CAMPON EL, Castrillón

спаваћа соба5
равно200 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

SE VENDEN DOS APARTAMENTOS EN SALINAS

¡Gran oportunidad de inversión o vivienda en una de las zonas más demandadas de Asturias!

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

AVENIDA CAMPON EL, Castrillón
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

iad España

Слични огласи

Слично у иностранству