Листа понуда
25
25
25
200 000 €
(3 922 € / м²)
Распродаја
1
1
51 м²
Castelló d'Empúries
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
51 м²
купатила
Преведи на Енглески
Apartment For sell in Empuriabrava in Girona
Este estupendo apartamento de 37 m² con 9 m² de terraza, idealmente situado en una de las zonas más tra...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Отворени животни простор
Након реконструкције
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
89дана
Ажурирано:
89дана
Пријави оглас
Локалитети
Castelló d'Empúries
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
1001 PORTALES
Laetitia Bodart
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
1001 PORTALES