SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 395 000 €
(10 731 € / м²)
Распродаја
2
2+
130 м²
passeig d'Illetes, Calvià

спаваћа соба2
равно130 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Increíble apartamento de dos dormitorios totalmente renovado en la primavera de 2023. Ha sido totalmente renovado utilizando materiales de alta calida...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледОтворени животни просторТуш кабинаБезбедностДрвени подНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 496дана
Ажурирано: 495дана

Локалитети

passeig d'Illetes, Calvià
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

STRAND PROPERTIES

Слични огласи

Слично у иностранству