SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 150 000 €
(5 044 € / м²)
Распродаја
3
2+
228 м²
Avenida Rumania, Calp

спаваћа соба3
равно228 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in the beautiful town of Calpe, this exclusive residential complex offers a selection of 28 properties including apartments and penthouses. De...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Avenida Rumania, Calp
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству