SUPA24
Остало
Остало
Остало
689 000 €
(5 180 € / м²)
Распродаја
3
2+
133 м²
Partida Manzanera, Calp

спаваћа соба3
равно133 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale Apartment. Location Calpe (ALICANTE). Total area 133.00 m2. Number of rooms – 3. Number of bedrooms 3. Number of bathrooms 2. Year of constru...

Друго
Старост понуде: 56дана
Ажурирано: 56дана

Локалитети

Partida Manzanera, Calp
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству