SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 429 000 €
(7 482 € / м²)
Распродаја
4
2+
191 м²
Carrer de Brasil, Benidorm

спаваћа соба4
равно191 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in the vibrant city of Benidorm, this residential complex offers a selection of 168 properties, including Apartments and Penthouses. Designed ...

Друго
Старост понуде: 27дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Carrer de Brasil, Benidorm
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству