Листа понуда
15
15
15
475 000 €
(3 231 € / м²)
Распродаја
4
1
147 м²
Carril del Siroco, Benalmádena
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
147 м²
купатила
Преведи на Енглески
Exkluzivní dům se 3 ložnicemi a výhledem na moře, ve druhé linii pláže - Torrequebrada, Benalmádena
Objevte tuto nádhernou nemovitost, která se nachá...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Спрат
Отворени животни простор
Туш кабина
Кухињски апарати
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана