SUPA24
Остало
Остало
Остало
549 995 €
(3 767 € / м²)
Распродаја
2
2+
146 м²
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

спаваћа соба2
равно146 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Stunning 2-Bedroom Apartment with fabulous Mediterranean Sea Views in Benalmádena! We are delighted to offer for sale this exceptional 2-bedroom, 2-ba...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторТерасаКухињски апаратиПриродно светло

Друго
Старост понуде: 21дана
Ажурирано: 20дана

Локалитети

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству