SUPA24
Остало
Остало
Остало
495 000 €
(2 829 € / м²)
Распродаја
4
2+
175 м²
Benalmádena

спаваћа соба4
равно175 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Spacious and Bright Apartment with Sea Views in a Quiet Residential Area of Benalmádena
Arroyo de la Miel, part of Benalmádena, is one of the most dyn...

Спрат:
2. спрат од 2
Старост понуде: 53дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Benalmádena
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству