SUPA24
Остало
Остало
Остало
512 400 €
(3 068 € / м²)
Распродаја
4
2+
167 м²
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

спаваћа соба4
равно167 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in one of the most strategic and sought-after areas of Benalmádena Costa, Málaga, this exceptional four-bedroom duplex penthouse offers an unp...

Друго
Старост понуде: 60дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству