SUPA24
Дневна соба
Тераса; поглед
Дневна соба
1 349 000 €
(9 919 € / м²)
Распродаја
4
2+
136 м²
Avenida Retamar, Benalmádena

спаваћа соба4
равно136 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق ذكية مع منتجات منزلية موفرة للطاقة في بينالمادينا كوستا ديل سول
شقق مطلة على البحر تقع في بينالمادينا، مالقة. بينالمادينا هي مقصد سياحي شهير في كو...

Друго
Старост понуде: 80дана
Ажурирано: 80дана

Локалитети

Avenida Retamar, Benalmádena
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству