SUPA24
Остало
Остало
Остало
475 000 €
(4 167 € / м²)
Распродаја
3
2+
114 м²
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

спаваћа соба3
равно114 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this beautifully presented ground-floor apartment in Los Pinos, one of the most sought-after communities within Los Arqueros. This spacious t...

Друго
Старост понуде: 56дана
Ажурирано: 25дана

Локалитети

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству