SUPA24
Остало
Остало
Остало
435 000 €
(4 943 € / м²)
Распродаја
2
2+
88 м²
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

спаваћа соба2
равно88 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Modern 2-bedroom, 2-bathroom apartment in the sought-after urbanisation Los Robles de Los Arqueros. Enjoy a spacious west-facing terrace with afternoo...

Друго
Старост понуде: 55дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству