SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 300 000 €
(6 842 € / м²)
Распродаја
2
2+
190 м²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

спаваћа соба2
равно190 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This elevated ground-floor apartment is located in the sought-after area of Buenavista, La Quinta, a prestigious residential community renowned for it...

Друго
Старост понуде: 49дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству