SUPA24
Остало
Остало
Остало
670 000 €
(6 768 € / м²)
Распродаја
5
1
99 м²
Begur

спаваћа соба5
равно99 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

**Byt na prodej na pobřeží Costa Brava s turistickou licencí - Váš ráj u moře!

Objevte tento velkolepý luxusní byt, kompletně zrekonstruovaný a připr...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледКухињски апаратиТуш кабинаДрвени подНакон реконструкцијеПриродно светло

Ненамештено
Старост понуде: 163дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Begur

Грађански садржаји

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Слични огласи

Слично у иностранству