SUPA24
Остало
Остало
Остало
329 000 €
(3 782 € / м²)
Распродаја
2
2+
87 м²
not given, Barreiros

спаваћа соба2
равно87 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This brand-new 2-bedroom, 2-bathroom apartment is nestled within the prestigious Santa Rosalía Lake Resort, offering a harmonious blend of comfort, st...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

not given, Barreiros
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Слични огласи

Слично у иностранству