SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
419 000 €
(6 072 € / м²)
Распродаја
3
1
69 м²
CALLE CONSELL DE CENT, Barcelona

спаваћа соба3
равно69 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Entdecken Sie dieses einladende Apartment in einer der begehrtesten Gegenden Barcelonas, im Herzen des Viertels Eixample Esquerra. Die Wohnung befinde...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 81дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

CALLE CONSELL DE CENT, Barcelona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Fincas Eva

Слични огласи

Слично у иностранству