SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
194 900 €
(1 756 € / м²)
Распродаја
4
2+
111 м²
CALLE SITIOS (LOS), Astorga

спаваћа соба4
равно111 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Geräumige und helle Wohnung am Jakobsweg, Astorga (León)

Zum Verkauf steht eine großzügige Wohnung mit 141 m² Wohnfläche, gelegen in einer der belebt...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

CALLE SITIOS (LOS), Astorga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

iad España

Слични огласи

Слично у иностранству