SUPA24
Кухиња; кухињски апарати, дрвени под, природно светло, модерни стил
359 000 €
(4 662 € / м²)
Распродаја
1
2+
77 м²
Calle Falúa, Arona

спаваћа соба1
равно77 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

EXCLUSIVE, COMPLETELY RENOVATED APARTMENT WITH SEA VIEWS!Modern and spacious 1-bedroom apartment, designed and renovated with high-end materials in 20...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледНакон реконструкцијеПриродно светлоНамештенТераса

Друго
Старост понуде: 91дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Calle Falúa, Arona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Asten Realty

Asten Realty

Слични огласи

Слично у иностранству