SUPA24
Остало
Остало
Остало
291 500 €
(3 836 € / м²)
Распродаја
1
1
76 м²
AVENIDA PALM-MAR, Arona

спаваћа соба1
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment with large terrace and sea view in San Remo, Palm-Mar for sale.
Enjoy coastal living in this exclusive apartment in the prestigious San Remo...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледОтворени животни просторПриродно светло

Друго
Старост понуде: 200дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

AVENIDA PALM-MAR, Arona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Asten Realty

Asten Realty

Слични огласи

Слично у иностранству