SUPA24
Остало
Остало
Остало
127 000 €
(1 477 € / м²)
Распродаја
2
2+
86 м²
Calle Luis Buñuel, Almoradí

спаваћа соба2
равно86 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

GROUND FLOOR APARTMENT WITH 2 BEDROOMS AND 2 BATHROOMS, AIR CON, COMMUNAL POOL, ALMORADI InterProperty Sales are delighted to offer this spacious gr...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Calle Luis Buñuel, Almoradí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству