SUPA24
Остало
Остало
Остало
277 500 €
(2 569 € / м²)
Распродаја
3
1
108 м²
Calle Callosa, Algorfa

спаваћа соба3
равно108 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na prodej je okouzlující přízemní byt ve vyhledávané oblasti Algorfa, v prestižní golfové komunitě La Finca. Tato dobře udržovaná nemovitost určená k ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Calle Callosa, Algorfa

Грађански садржаји

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Слични огласи

Слично у иностранству