SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
525 000 €
(5 250 € / м²)
Распродаја
2
1
100 м²
Autopista del Sur, Adeje

спаваћа соба2
равно100 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Luxury World Properties is pleased to offer a spacious penthouse in Torviscas Bajo, in the Orlando complex. This magnificent property is conveniently ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТерасаПогледСпрат

Друго
Старост понуде: 495дана
Ажурирано: 495дана

Локалитети

Autopista del Sur, Adeje
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Luxury World Properties

Слични огласи

Слично у иностранству