SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
560 000 €
(4 828 € / м²)
Распродаја
1
1
116 м²
Calle Roque Nublo, Adeje

спаваћа соба1
равно116 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Luxury World Properties is pleased to offer this fantastic apartment in Costa Adeje in the luxurious Baobab Suites aparthotel, which is undoubtedly th...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаКупатилоТуш кабинаПогледКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 494дана
Ажурирано: 493дана

Локалитети

Calle Roque Nublo, Adeje
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Luxury World Properties

Слични огласи

Слично у иностранству