SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 195 000 €
(6 829 € / м²)
Распродаја
6+
2+
175 м²
CARRETERA ADEJE ALCALA, Adeje

спаваћа соба6+
равно175 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Duplex home Rokabella is an invitation to refined living on the southern coast of Tenerife. This new build duplex spans 175 m², thoughtfully designed ...

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

CARRETERA ADEJE ALCALA, Adeje
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Baerz & Co Luxury Homes International

Слични огласи

Слично у иностранству