SUPA24
Остало
Остало
Остало
379 000 €
(3 132 € / м²)
Распродаја
2
1
121 м²
CALLE VENECIA, Adeje

спаваћа соба2
равно121 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale: an 86 m2 apartment located in the peaceful area of Callao Salvaje, within the quiet and well-maintained residential complex Puesto al Sol.Th...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

CALLE VENECIA, Adeje
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Asten Realty

Asten Realty

Слични огласи

Слично у иностранству