SUPA24
Остало
Остало
Остало
295 000 €
(6 556 € / м²)
Распродаја
1
1
45 м²
Avenida de los Pueblos, Adeje

спаваћа соба1
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Stylish and Bright Apartment in Mareverde, Torviscas This immaculately presented one-bedroom apartment is situated within the highly desirable Marever...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

Avenida de los Pueblos, Adeje
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству