SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
375 000 €
(5 282 € / м²)
Распродаја
2
1
71 м²
CALLE CORPUS CHRISTI, Adeje

спаваћа соба2
равно71 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Este precioso apartamento de dos dormitorios se sitúa en Callao Salvaje, en una ubicación privilegiada junto al mar y a pocos pasos de la playa, así c...

намештен
Старост понуде: 63дана
Ажурирано: 63дана

Локалитети

CALLE CORPUS CHRISTI, Adeje
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Second home Tenerife

Слични огласи

Слично у иностранству