SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
215 000 €
(2 500 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
86 м²
Rua da Junqueira, Vizela

спаваћа собаatypical
равно86 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Fantástico Apartamento T2 em Santo Adrião - Vizela.Este imóvel foi totalmente remodelado com materiais de gama premium, tendo um conceito moderno e f...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua da Junqueira, Vizela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RE/MAX Move Conquistador

Слични огласи

Слично у иностранству