SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
500 000 €
(3 165 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
158 м²
Rua Pelourinho, Viseu

спаваћа собаatypical
равно158 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento T2 Duplex em construção
Situado no centro Cidade de Viseu, mais propriamente perto do Palácio do Gelo.
Composto no primeiro piso por 2 qua...

Друго
Старост понуде: 490дана
Ажурирано: 490дана

Локалитети

Rua Pelourinho, Viseu
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IadPortugal

Слични огласи

Слично у иностранству