SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
855 000 €
(5 411 € / м²)
Распродаја
5
1
158 м²
Rua de Marquês Sá da Bandeira, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба5
равно158 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

Apartment with two suites and two bedrooms and an excellent balcony with panoramic river and sea views.
Located next to the River Douro just a few mi...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua de Marquês Sá da Bandeira, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BARNES Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству