SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
630 000 €
(3 913 € / м²)
Распродаја
3
2+
161 м²
Rua de São Paio, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба3
равно161 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

3-bedroom apartment, with a total area of ​​160.6 m2, of which 136.8 m2 corresponds to the gross private area and 23.8 m2 to the exterior area/balcony...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua de São Paio, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Lucas Fox Porto

Слични огласи

Слично у иностранству