SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
274 000 €
(3 914 € / м²)
Распродаја
2
1
70 м²
Rua Raimundo de Carvalho, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба2
равно70 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ausgezeichnete Wohnung mit einem Schlafzimmer in Vila Nova de Gaia!Die Wohnung besteht aus einem großen Wohnzimmer mit Zugang zu einer Terrasse, einer...

Друго
Старост понуде: 42дана
Ажурирано: 42дана

Локалитети

Rua Raimundo de Carvalho, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Слични огласи

Слично у иностранству