SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
570 000 €
(5 481 € / м²)
Распродаја
4
2+
104 м²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба4
равно104 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Entdecken Sie Ihr neues Zuhause in Vila Nova de Gaia!Dieses geräumige Apartment mit zwei Schlafzimmern und 104 m² bietet Komfort und Stil, nur einen S...

Друго
Старост понуде: 41дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Слични огласи

Слично у иностранству