SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 700 000 €
(5 075 € / м²)
Распродаја
6+
2+
335 м²
Rua das Chieiras do Meio, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба6+
равно335 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ALL EQUIPPED! LUXURY PROPERTIES!New Penthouse T5 apartment with exclusive luxury finishes, located in the parish of Canidelo, municipality of Vila nov...

Друго
Старост понуде: 42дана
Ажурирано: 42дана

Локалитети

Rua das Chieiras do Meio, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Слични огласи

Слично у иностранству