Листа понуда
19
19
19
387 500 €
(3 370 € / м²)
Распродаја
4
2+
115 м²
Alameda dos Jardins da Arrábida, Vila Nova de Gaia
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
115 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT579312
Apresentamos este fantástico apartamento T3 com 166 m² de área total, localizado num dos condomínios mais prestig...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
C - Економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
44дана
Ажурирано:
16дана
Пријави оглас
Локалитети
Alameda dos Jardins da Arrábida, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.