SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
259 900 €
(3 879 € / м²)
Распродаја
2
1
67 м²
Rua Particular do Cerro, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба2
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT587160

Este apartamento T1 de áreas generosas situa-se numa das zonas mais procuradas de Vila Nova de Gaia, beneficiando...

Друго
Старост понуде: 46дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Particular do Cerro, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Porto - CEC

Слични огласи

Слично у иностранству