SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
319 000 €
(2 954 € / м²)
Распродаја
3
2+
108 м²
Rua José Saramago, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба3
равно108 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

** IMÓVEL ARRENDADO ATÉ ABRIL DE 2027 **
Apartamento T3 com uma área total de 131 metros quadrados, situado em Oliveira do Douro, Vila Nova de Gaia. ...

Друго
Старост понуде: 62дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Rua José Saramago, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Arquitectos II

Слични огласи

Слично у иностранству