SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
480 000 €
(5 714 € / м²)
Распродаја
3
2+
84 м²
Avenida da Beira Mar, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба3
равно84 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT583280

2-Bedroom Apartment in Canidelo, Vila Nova de Gaia, with Stunning Sea Views.

This magnificent 2-bedroom apartmen...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледДрвени подТротоарПриродно светлоКухињски апаратиВисоки плафони

Друго
Старост понуде: 75дана
Ажурирано: 75дана

Локалитети

Avenida da Beira Mar, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Porto - CEC

Слични огласи

Слично у иностранству