SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 400 000 €
(9 333 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
150 м²
Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia

спаваћа собаatypical
равно150 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Magnificent 4 bedroom flat with 250.50 m2 of gross area, 3 parking spaces and storage, facing the Atlantic Ocean.
BUY A HOUSE AND GO ON HOLIDAY! | *OF...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 74дана
Ажурирано: 74дана

Локалитети

Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству