Листа понуда
16
16
16
460 000 €
(4 694 € / м²)
Распродаја
3
2+
98 м²
Rua de São Paio, Vila Nova de Gaia
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
98 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT576131
Inserido no condomínio Marina Douro, este apartamento T2, de nova construção, com área de 119mª, proporciona um a...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
74дана
Ажурирано:
74дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua de São Paio, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.