SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
735 000 €
(5 526 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
133 м²
Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia

спаваћа собаatypical
равно133 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excellent 3 bedroom flat with terrace and river views - Next to Marina da Afurada, Gaia
Living by the river, with the tranquillity of nature and the p...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледОтворени животни просторКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониПриродно светлоМодерни стилНамештен

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 73дана

Локалитети

Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Porta 88

Слични огласи

Слично у иностранству