SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
685 000 €
(5 310 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
129 м²
Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia

спаваћа собаatypical
равно129 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excellent 3 bedroom flat next to Marina da Afurada.
Launch of the 4th Phase of the Marina Douro Development!
Enjoy the best that life has to offer and...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 73дана

Локалитети

Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Porta 88

Слични огласи

Слично у иностранству