Листа понуда
21
21
21
295 000 €
(3 010 € / м²)
Распродаја
3
2+
98 м²
Rua Gramoínhos, Vila Nova de Gaia
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
98 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT566434
Apartamento T2 com 98,25 m2 de área útil em Vilar de Paraíso, Vila Nova de Gaia
Localização Privilegiada: Situ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
А - Изузетно економичан
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
70дана
Ажурирано:
70дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Gramoínhos, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.