SUPA24
Остало
Остало
Остало
775 000 €
(5 962 € / м²)
Распродаја
3
2+
130 м²
Rua de São Paio, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба3
равно130 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3 bedroom apartment, FR-DTª. solar orientation -W / E, with 130.40sqm of useful area, 205.40sqm gross area, with 2 parking spaces and storage rooms MA...

Друго
Старост понуде: 127дана
Ажурирано: 54дана

Локалитети

Rua de São Paio, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству