SUPA24
Остало
Остало
Остало
800 000 €
(6 299 € / м²)
Распродаја
3
2+
127 м²
Rua de São Paio, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба3
равно127 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3 bedroom apartment, 127,30sqm of useful area, 310,00sqm gross area, with 2 parking spaces and storage rooms MARINA DOURO 2A new way of living the riv...

Друго
Старост понуде: 131дана
Ажурирано: 58дана

Локалитети

Rua de São Paio, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству