SUPA24
Дневна соба
Дневна соба; поглед, природно светло, модерни стил
Дневна соба
350 000 €
(8 140 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
43 м²
Cais da Fontaínha, Vila Nova de Gaia

спаваћа собаatypical
равно43 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

1 bedroom flat with 57 m2 of private gross area and terrace with 22 m2 inserted in a new development, in Vila Nova de Gaia.
Located on Rua da Pescari...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 129дана
Ажурирано: 63дана

Локалитети

Cais da Fontaínha, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству