SUPA24
Остало
Остало
Остало
718 000 €
(5 566 € / м²)
Распродаја
3
2+
129 м²
Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба3
равно129 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3 Bedroom flat of 129sqm and balcony of 24sqm, in Vila Nova de Gaia The Sal D'Ouro Collection Development is located next to Lavadores beach in Vila ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 185дана
Ажурирано: 59дана

Локалитети

Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству