SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
445 000 €
(9 674 € / м²)
Распродаја
2
2+
46 м²
Cais de Gaia, Vila Nova de Gaia

спаваћа соба2
равно46 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Descubra este magnífico apartamento T2 em Vila Nova de Gaia, no Empreendimento Douro Nobilis II, com 46,32m² de área privativa, este imóvel usado comb...

Друго
Старост понуде: 237дана
Ажурирано: 72дана

Локалитети

Cais de Gaia, Vila Nova de Gaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Plano

Слични огласи

Слично у иностранству